Często zadawane pytania

Dlaczego trening w EMS Sport jest dla Ciebie?

Studio EMS Sport to kameralne i dyskretne miejsce w Krakowie-Bieżanowie, studio najbliższe Wieliczki. Kadrę stanowią doświadczeni trenerzy personalni. Dodatkowo możemy dobrać Ci plan treningowy oraz dietę, dla uzyskania lepszych i szybszych efektów.

Czy trening EMS jest bezpieczny?

Trening EMS jest jedną z najbezpieczniejszych aktywności treningowych obecnych na runku. Jest świetnym uzupełnieniem rehabilitacji, a trening odbywa się bez obciążenia.

Czy trening EMS jest efektywny?

Trening EMS jest jedną z najefektywniejszych metod treningowych. Potwierdza to wiele badań, na wielu uniwersytetach. Więcej o badaniach na temat EMS możesz przeczytaj na stronie EMS Badania.

Czego mogę oczekiwać po treningu w EMS Sport?

Trening EMS, czyli elektrostymulacja całego ciała, to bardzo wszechstronna metoda treningowa, a każdy klient ma swój indywidualny cel treningowy - wyszczuplanie sylwetki, rehabilitacja, poprawa sylwetki, wzmocnienie mięśni, pobudzenie mięśni głębokich, poprawa wyników sportowych. Podczas treningu próbnego nasi trenerzy przeprowadzą z Tobą wywiad, aby odpowiednio ukierunkować trening i ewentualne porady treningowe i żywieniowe.